Rychlý kontakt: Lenka Režňáková, +(420) 607 242 938, ✉lreznakova@realpart.cz

Měníme sny v reality

Sandra Adramanovská - Realpart servis, s.r.o.

jednatelka a realitní makléřka

Přinášíme vám cestu kvalitní propagace vašeho domu, bytu či pozemku, a to videoprohlídkami, 3D prohlídkami, kvalitními fotografiemi a marketingovým plánem určeným přesně pro vaši nemovitost.

Naší realitní kanceláři se daří na Jižní Moravě prodávat domy, byty nebo pozemky již více let. U klientů vítězíme nadstandardním servisem zahrnující řešení financování, atraktivní podmínky hypoték a pojištění, nebo odhad či výkup nemovitostí.

Představte si, že máte jediného člověka, kterému můžete svěřit prodej své nemovitosti a můžete se na něj na 100% spolehnout. Tento člověk žije svojí prací, takže víte, že Vaši nemovitost připraví do stavu, kdy je možné z ní ,,vytřískat“ maximum. Dostanete od něj plný servis a také možnost konzultací i mimo obvyklou pracovní dobu. Dokáže se vžít do Vaší role a chápe, že situace prodeje pro Vás nemusí být vůbec jednoduchá a tímto procesem Vás dokáže lehce provést. A tímto člověkem je Lenka…   Stačí ji kontaktovat a Lenka bude vaší osobní makléřkou. Kontakt.

Lenka Režňáková

certifikovaná realitní makléřka

Na této práci mě nejvíce baví, že můžu poznávat nové úžasné lidi a pomoci jim splnit jejich sny. To je pro mě ta největší odměna. Jsem si vědoma toho, že každý prodej nemovitosti je projevem důvěry klienta a jsem za to velmi vděčná.

V průběhu prodeje jsem s klienty stále v kontaktu a informuji je o postupu prodeje. Ještě před samotným prodejem mě vždy zajímají potřeby klienta a jeho preference, kolik má času na prodej, důvod prodeje a podle potřeb zvolím vhodnou strategii a nastavím marketing. Prodejem to u mě nekončí, s řadou klientů jsem stále v kontaktu i několik let po prodeji a ví, že se na mě můžou kdykoli obrátit. Zároveň mě velmi těší doporučení klientů jejich známým a kamarádům.

Na čem si ještě zakládám?   Na kvalitní prezentaci, protože první dojem si vytvoří klienti již z inzerátu, proto je potřeba kupujícího zaujmout. Zde si můžete přečíst jak pracujeme.

Můj přístup k prodeji? Nemovitost chci prodat, ne pouze získat do své nabídky.

Můj cíl je realizace prodeje za maximální možnou tržní cenu, spokojený klient a doporučení.

Nenabírám do svého portfolia předražené (často neprodejné) nemovitosti – u mě vítězí kvalita ne kvantita. Z podepsané smlouvy se nenajím a pokud nemovitost neprodám, nic nedostanu. Nárok na provizi u nás vzniká až po podpisu Kupní smlouvy mezi prodávajícím a kupujícím.

Hodně makléřů slíbí potenciálním prodávajícím prodej nemovitosti za nereálnou (neprodejnou) cenu, jen aby nemovitost získali do své nabídky a splnili tak kvóty u svých zaměstnavatelů, získali odměnu a dále nevyvíjí další aktivity pro úspěšný prodej. Výsledek je neprodaná nemovitost a naštvaný klient.

Pro mě je spokojený klient velmi důležitý. Buďte i Vy mým klientem. :-)
Pro více informací volejte či pište.

S paní Lenkou Režňákovou jsem spolupracoval již podruhé při prodeji bytu a opět se mi osvědčilo, že je naprostý profesionál ve svém oboru. Od začátku mi kvalifikovaně radila a byla schopna byt v krátké době prodat k mé naprosté spokojenosti. Rozhodně doporučuji!
Mgr. Vladimír Nezdařil - prodávající
Paní Lenka Režňáková nám prodávala byt, a můžeme říct že byla jedna z nejlepších, kterou jsem našla čistě náhodně... Flexibilní, komunikativní, zodpovědná, rychlá.... Přístup opravdu profesionální každým směrem, kterým to v téhle branži jenom jde... Můžu říct za mě doporučení, každému kdo by hledal prodej nebo koupi bytu... Profesionalita na svém místě...
Manželé Čemanovi - prodávající
Slečna Režňáková je velice příjemná, ochotná, flexibilní a hlavně není ten "klasický makléř" který Vám chce prodat nemovitost za každou cenu. Kdykoliv, cokoliv jsem potřeboval, vždy mi vyšla vstříc, a bylo jedno jestli je den nebo noc, víkend nebo pracovní týden. Jde vidět, že ji práce baví. Moje koupi bytu byla opravdu na krev, protože mě tlačil čas s hypotékou která mi končila. Vše jsme spolu vyřešili včas, a to i přes to, že jsem byl na dovolené a řešila věci za mě. Chtěl bych jí touto cestou ještě jednou poděkovat, a těším se na další spolupráci. Více takových makléřů a realitních kanceláří jako jste vy. Děkuji Vám.
Jakub Uher - kupující
Dobrý den paní Režňáková, reference většinou nepíšu, ale musím uznat, že s Vaší pomocí a radami byl převod nemovitosti hračka. Vždy jsem věděla, co je nutné udělat, jaký bude postup a taky jsem mohla zavolat nebo napsat klidně i přes víkend bez toho, abych měla pocit, že Vás obtěžuji. Ještě jednou děkuji za bezproblémový nákup nemovitosti.
MUDr.Viera Uhrová - kupující
Dobrý den, rád bych touhle cestou poděkoval realitní makléřce Lence Režňákové za perfektní a profesionální přístup, inzerci a následný prodej mojí nemovitosti. Vše proběhlo perfektně a na 100% bylo vyřízeno všechno do posledního puntíku. :-) Maximální spokojenost z mojí strany. Doporučím vás všem mým známým, kteří budou chtít prodat či koupit nějakou nemovitost.
Tomáš Kocman - prodávající
Za mě i manžela můžu paní Režňákovou Lenku jen doporučit. Je to velmi příjemná, laskavá, ochotná a vždy milá makléřka. Patří jí nejedno velké díky za rychlý a bezproblémový prodej našeho bytu, a to od začátku až do předání bytu novému majiteli. Je to profesionálka na svém místě a pokud bude někdy někdo potřebovat k prodeji či koupi nemovitosti makléřku, tak doporučím jedině paní Režňákovou, to je totiž sázka na jistotu !!! PS: Kdyby byli všichni makléři tak poctiví a upřímní jako ona, tak by se už lidi nebáli prodat svoji nemovitost přes realitku.
Lenka a František Schmidtovi - prodávající
Má zkušenost se slečnou Režňákovou jako realitní makléřkou je veskrze pozitivní. Je si vědomá nelichotivé pověsti makléřů, a proto se snaží odlišit a dělat svou práci seriózně a dobře. Při jednání je vždy příjemná, vstřícná, orientuje se v problematice nemovitostí a co neví, okamžitě zjistí. Mohu ji tedy dalším klientům jen doporučit.
Pavel Zrubek - kupující
Za nás maximální spokojenost. Slečna je velice pracovitá a důsledná. Bere svoji práci vážně. Vždy s úsměvem zodpoví veškeré naše dotazy. Ve srovnání s dřívější spoluprací s jinými realitními makléři je slečna Režňáková jednička. I když se vyskytne zádrhel, přijde ihned sama s řešením. Těšíme se na další případnou spolupráci.
Daniel Paleček a Michaela Pokorná - prodávající
Leni, s manželem jsme se shodli, že Tvé služby i služby Realpart byly nejvyšší kvality. Jsme moc spokojeni a hlavně jsme moc rádi za to, že jsme si ke koupi naší první nemovitosti vybrali vás. Opravdu kvalitní finanční poradenství a informovanost z vaší strany (a to i uprostřed noci). Jsme za vás vděční. Obrovská spokojenost a hlavně spolupráce s mladými lidmi, kteří VÍ!!! Ještě jednou velké DÍKY :)
Manželé Černí - kupující
Při první koupi bytu jsme s přítelkyní neměli štěstí a realitní makléř nedělal svou práci jak by měl. Při druhé koupi jsme doufali v jiný přístup a hlavně jiné jednání. Děkujeme slečně Režňákové za informovanost a profesionalitu díky které vše dopadlo dobře.
Jaroslav Dac a Tereza Šlichtová - kupující
Po několika špatných zkušenostech při koupi bytu, jsem velice rád, že jsem se dostal ke slečně Lence Režňákové. Od samého začátku měla zájem o oboustrannou spolupráci. Při jakékoliv změně situace, mě okamžitě informovala a jednala. Mohl jsem se na ni obrátit s jakoukoliv připomínkou, ihned hledala řešení, byl jsem maximálně spokojen. Tak si představuji perfektní profesionální přístup a jako makléřku ji doporučuji všem, kteří potřebují poradit na trhu s nemovitostmi. Moc děkuji
Jan Křižák - kupující
Po úmrtí našeho otce jsme se nemohli dohodnout s prodejem bytu. Oba sourozenci byli pro prodej bez RK a já jsem chtěla prodej, co nejrychleji a samozřejmě se spolupráci s RK. Po telefonickém hovoru s pí. Režňákovou jsem se rozhodla, že zrovna s ní chci spolupracovat :) i když to s námi nebylo jednoduché a domluva se sourozenci byla složitá, tak pí.Režňáková vše zvládla na jedničku s hvězdičkou. Všem její služby doporučuji a ještě jednou děkuji za trpělivost, rychlé vyřízení a hlavně lidský přístup :) Lepší realitní makléřku jsem ještě nepotkala a to jsme prodávali a kupovali nemovitosti již několikrát.
Nikol Mertová – prodávající
S Vaší prací jsem byl velmi spokojený. Flexibilní reakce, trpělivost se mnou, snažila jste se ke spokojenosti a vše dobře dopadlo.
Ing. Antonín Kovářík – prodávající
Dobrý den, Paní Režňáková , jestli to tak můžu říct, je jedním slovem skvělá. Rychlost, ochota a vysoká profesionalita s jakou nám pomohla s odprodejem nemovitosti, nevídané. Můžu jen doporučit. Vše bylo crystal clear, prostě super.
Lukáš Kapusta - prodávající
Doporučuji všem zájemcům o koupi či prodej obrátit se s vyřizováním záležitosti na paní makléřku Lenku Režňákovou. Je to žena na správném místě, velmi dobře komunikuje, rychle a kdykoliv reaguje na Vaše podněty, empatická, dobře celou záležitost dovede do konce, na klientovi ji záleží.
Alena Novotná - kupující
Slečnu Režňákovou můžu jen doporučit. Prodávala mi byt celých 11 měsíců, v době corony vydržela, všechno za mě papírově vyřídila, řekla mi kam volat a co vyřídit. Nakonec z nás jsou i kamarádky, která ale věčně nemá čas, protože pracuje i v noci stále. Až zase budeme něco prodávat, určitě se ozvu zase jí.
Soňa Salamonová – prodávající

Více referencí naleznete zde.

Momentálně nejsou k dispozici žádné články.